O nas

Kilka słów o firmie AGIFA

Agifa jest firmą rodzinną, która powstała w 2009 roku z połączenia wiedzy technicznej i pasji do kawy. Główną ideą firmy jest jakość i profesjonalizm.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszerzyło się grono osób pracujących w firmie, dzięki czemu udało się stworzyć zespoły dla których nie ma rzeczy niemożliwych, z uwzględnieniem dbałości o wysoką jakość produktów i usług.

Agifa składa się z trzech działów:

1.Palarnia kawy - produkcja i sprzedaż kaw, herbat, akcesoriów; szkolenia baristyczne; obsługa eventów.

2.Serwis i sprzedaż ekspresów do kawy - naprawa i serwis ekspresów automatycznych i kolbowych, domowych i profesjonalnych; sprzedaż ekspresów nowych i używanych, części do ekspresów, akcesoriów. 

3.Biuro Doradztwa Energetycznego - sporządzanie opracowań energetycznych m.in. audytów energetycznych budynków, firm; PGN; PONE; studiów wykonalności. 

agifa tarnów

Agifa technika kawy

W czym się specjalizuje nasza firma?

Profesjonalny palarnia kawy

Palarnia kawy AGIFA została stworzona z myślą o osobach, dla których wysublimowany smak i aromat kawy stanowi wartość znaczącą. Poznana przez nas tajemnica palenia pozwala na przygotowanie ziarna, z którego sporządzony napój zaspokoi gusta wytrawnych amatorów kawy. Surowe ziarna kawy, które poddawane są procesowi palenia w naszej palarni, pochodzą z małych plantacji rozsianych po całym świecie. Posiadane przez nas urządzenia umożliwiają bieżące wypalanie ziarna, dzięki czemu nie musimy magazynować gotowego towaru.

Nowoczesny serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy jako osobny dział funkcjonuje w ramach firmy Agifa od 2010 roku. Zespół serwisu składa się z doświadczonych profesjonalistów, którym nie są straszne żadne usterki i z odwagą podchodzą nawet do ciężkich przypadków. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na naprawie, serwisie i renowacji ekspresów. Oferujemy również usługi z zakresu dzierżawy i sprzedaży ekspresów oraz szkolenia związane z ich prawidłową obsługą.