kilka słów o Agifie

Palarnia kawy i ekspresy Tarnów Agifa

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 2010 roku z połączenia wiedzy technicznej, a także pasji do kawy. Wraz z dynamicznym rozwojem wciąż poszerza się grono osób pracujących w firmie. Dzięki temu możemy tworzyć zespoły, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, oczywiście z uwzględnieniem dbałości o wysoką jakość produktów i usług. Palarnia kawy, ekspresy, edukacja, Tarnów, Agifa. Agifanie – technicy kawy. Skontaktuj się z nami.

Palarnia kawy Agifa Palarnia kawy i ekspresy Tarnów

 

Została stworzona z myślą o osobach, dla których wysublimowany smak i aromat kawy stanowi wartość znaczącą. Poznana przez nas tajemnica palenia pozwala na przygotowanie ziarna, z którego sporządzony napój zaspokoi gusta wytrawnych miłośników kawy. Surowe ziarna kawy, które poddawane są procesowi palenia w naszej palarni, pochodzą z małych plantacji rozsianych po całym świecie. Posiadane przez nas urządzenia umożliwiają bieżące wypalanie ziarna, dzięki czemu nie musimy magazynować gotowego towaru. Sprawdź naszą ofertę.

 

 

 

 

 

Sprzedaż i serwis ekspresów do kawyPalarnia kawy i ekspresy Tarnów

 

Dział w firmie, gdzie spotykają się wysokie umiejętności techniczne wraz z zamiłowaniem do dobrze przygotowanego naparu kawowego. Wciąż poszerzamy wiedzę na temat ekspresów poprzez narady, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, konsultacje z innymi serwisami, targi i konferencje. Pozwala na bieżące rozwiązywanie problemów napotkanych podczas napraw różnego rodzaju ekspresów do kawy. Dlatego żadna maszyna nie opuści pomieszczeń serwisu, dopóki nie będzie robiła napoju kawowego na najwyższym możliwym poziomie.

 

 

 

EdukacjaPalarnia kawy Agifa edukacja tarnów

 

Jest najmłodszym działem, który powstał w celu dzielenia się wiedzą na temat kawy, jej drogi od sadzonki do spakowanego ziarna, przygotowania napoju kawowego na różne sposoby we wszystkich możliwych do tego urządzeniach. Zajmujący się tymi kwestiami trenerzy przygotowują swoich podopiecznych, by osiągnęli jak najwyższy poziom w sztuce zwanej baristyką. A Oni dzięki osiągniętym umiejętnościom będą mogli bez problemów znaleźć zatrudnienie w branży gastronomicznej. Nie zapominamy oczywiście o pozostałych osobach, które w zaciszu swoich domów pragną „wycisnąć” co się da ze swoich urządzeń, aby móc poczuć się jak w kawiarni. To dla Was została stworzona Akademia kawy.

Palarnia kawy i ekspresy Tarnów