kilka słów o Agifie

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 2010 roku z połączenia wiedzy technicznej i pasji do kawy. Wraz z dynamicznym rozwojem wciąż poszerza się grono osób pracujących w firmie, dzięki czemu możemy tworzyć zespoły, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, z uwzględnieniem dbałości o wysoką jakość produktów i usług. Agifanie – technicy kawy.

 

Palarnia kawy

Została stworzona z myślą o osobach, dla których wysublimowany smak i aromat kawy stanowi wartość znaczącą. Poznana przez nas tajemnica palenia pozwala na przygotowanie ziarna, z którego sporządzony napój zaspokoi gusta wytrawnych amatorów kawy. Surowe ziarna kawy, które poddawane są procesowi palenia w naszej palarni, pochodzą z małych plantacji rozsianych po całym świecie. Posiadane przez nas urządzenia umożliwiają bieżące wypalanie ziarna, dzięki czemu nie musimy magazynować gotowego towaru.

 

 

 

 

Sprzedaż i naprawa ekspresów do kawy

Dział w firmie, gdzie spotykają się wysokie umiejętności techniczne wraz z zamiłowaniem do dobrze przygotowanego naparu kawowego. Wciąż poszerzana wiedza na temat ekspresów poprzez narady, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, konsultacje z innymi serwisami, targi i konferencje, pozwala na rozwiązywanie problemów napotkanych podczas napraw różnego rodzaju ekspresów do kawy. Żadna maszyna nie opuści pomieszczeń serwisu dopóki nie będzie robiła napoju kawowego na najwyższym możliwym poziomie.

 

 

Edukacja

Jest najmłodszym działem, który powstał w celu dzielenia się wiedzą na temat kawy, jej drogi od sadzonki do spakowanego ziarna, przygotowania napoju kawowego na różne sposoby we wszystkich możliwych do tego urządzeniach. Zajmujący się tymi kwestiami trenerzy przygotowują swoich podopiecznych, by osiągnęli jak najwyższy poziom w sztuce zwanej baristyką, aby dzięki osiągniętym umiejętnościom mogli bez problemów znaleźć zatrudnienie w branży gastronomicznej. Nie zapominamy oczywiście o pozostałych osobach, które w zaciszu swoich domów pragną „wycisnąć” co się da ze swoich urządzeń, aby móc poczuć się jak w kawiarni. To dla Was została stworzona Akademia kawy.