AGIFA

akademia kawy

Nauczymy Cię jak osiągnąć poziom domowy barista. Wyjaśnimy jak wycisnąć możliwie najlepszy napój kawowy ze sprzętu, który posiadasz w domu. Pokażemy, wytłumaczymy co i jak i dlaczego tak, a nie inaczej. Jeśli chcesz to weź swoje sprzęty z domu, a na ćwiczeniach praktycznych pokażemy Ci, jak ich użyć, żeby Twoi domownicy i goście nie mogli wyjść spod wrażenia przyrządzonej przez Ciebie kawy. A może prezent dla bliskiej osoby, która marzy, aby ktoś wprowadził ją w świat kawy? Nie ma problemu, jak najbardziej to zrobimy, bo po to przecież jest Akademia kawy.

Jeśli chcesz to weź swoje sprzęty z domu, a na ćwiczeniach praktycznych pokażemy Ci, jak ich użyć, żeby Twoi domownicy i goście nie mogli wyjść spod wrażenia przyrządzonej przez Ciebie kawy.

A może prezent dla bliskiej osoby która marzy, aby ktoś wprowadził ją w świat kawy? Nie ma problemu, jak najbardziej to zrobimy, bo po to przecież jest Akademia kawy.

Koszt Akademii: 200 zł brutto za 4 godziny.

Zainteresowany? Świetnie!
Po szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kursów przejdź do zakładki terminarz lub zadzwoń pod numer +48 789486970.

Domowy barista – do zobaczenia na kawie w Akademii!