Szanowni Państwo,
w dniu 25 maja 2018 r. wejdą w życie przepisy europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ochrona danych osobowych Klientów Agifa ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym informujemy, że dokonaliśmy wszelkich starań, aby dane naszych Klientów były bezpieczne. Kawa Tarnów RODO – AGIFA

O jakich danych mówimy?

Zgodnie z rozporządzeniem, danymi osobowymi NIE są dane Przedsiębiorców, dostępne w systemach rejestrowych kraju. Ze względu na zachowanie najwyższego bezpieczeństwa przyjęliśmy jednak, że zabezpieczymy dodatkowo dane osób kontaktowych (np. pracowników serwisów, sprzedawców czy księgowych) wraz z ich numerami telefonów oraz adresami mailowymi. Zbieramy dane osobowe jedynie w minimalnym zakresie, niezbędnym do realizacji celów, dla których są zbierane.

Kto jest administratorem danych?

Administratorem Danych Osobowych jest P.P.H.U. „AGIFA” PIOTR BACA, ul. Pułaskiego 47, 33-100 Tarnów, Numer NIP: 9930532635

Kawa Tarnów RODO – w razie pytań skontaktuj się z nami

W jakich celach przetwarzamy dane?

Dane przetwarzamy w celach opisanych w naszej Polityce Prywatności, między innymi aby:
– szybko i sprawnie zrealizować zamówienie i wysyłkę (w tym z naszego sklepu internetowego),
– jak najszybciej udzielić odpowiedzi na wszelkie zapytania,
– przedstawić ofertę firmy,
– sprawnie przeprowadzić postępowanie reklamacyjne.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane te możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. firmom spedycyjnym, partnerom realizującym zamówienie, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie są prawa osoby, której dane dotyczą?

Przysługuje między innymi prawo dostępu do danych, żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych jest zgoda, istnieje także prawo jej wycofania. Klienci sklepu internetowego Agifa mogą dokonać ww zmian po zalogowaniu się do swojego konta, włącznie z jego usunięciem.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.agifa.pl w zakładce Polityka prywatności.
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z poważaniem
Zespół Agifa