O palarni kawy

 

W naszej palarni kawy znajdą Państwo 50 gatunków kaw prosto z plantacji oraz 250 mieszanek wypalanych metodą mistrzowską. Współpraca z naszą firmą obejmuje konsultacje oraz dobór kawy do Państwa potrzeb. Kawę mogą Państwo wybrać z naszej bogatej oferty lub stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję, której skład oraz technika palenia będą zastrzeżone. Poza kawami, w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór herbat, syropów oraz akcesoriów niezbędnych do przygotowywania oraz podawania napojów gorących. Sprawdź. Palarnia kawy Tarnów

Jesteśmy partnerem Saeco Professional, Gaggia, Necta, Kaffit, Sage, Nivona, Melitta oraz Dr Coffee. W asortymencie posiadamy 56 modeli ekspresów oraz akcesoria do nich. Naprawiamy i serwisujemy ekspresy do kawy. Na czas naprawy mamy możliwość wypożyczenia ekspresu zastępczego. Oprócz serwisu nasza firma oferuje również usługi z zakresu wynajmu, dzierżawy i sprzedaży ekspresów. Prowadzimy także szkolenia związanie z ich prawidłową obsługą.

Nasi trenerzy w Szkole Baristów oraz Akademii Kawy to ludzie, którzy nie potrafią sobie wyobrazić, że mogliby robić dzisiaj cokolwiek innego. Dzięki swojej pasji i niekończącej się miłości do kawy potrafią z wielką cierpliwością przygotować do pracy zawodowych baristów. Co więcej, przekażą Ci wiedzę niezbędną do przyrządzania wyśmienitych naparów kawowy w domowych warunkach.

W razie skontaktuj się z nami. Palarnia kawy Tarnów, a także naprawa i serwis ekspresów do kawy oraz szkolenia baristyczne.

palarnia kawy Tarnów