Współpraca palarnia kawy Tarnów

Zapraszamy do współpracy restauracje, kawiarnie oraz hotele. Partnerstwo z naszą palarnią kawy wyróżni Państwa działalność na rynku z uwagi na świeżość. Wynika to z faktu, że kawę wypalamy zaraz po otrzymaniu zamówienia i dostarczamy w najszybszym możliwym terminie. Gwarantuje jej najwyższą jakość i świeżość. Z naszą wiedzą i doświadczeniem wspólnie dobierzemy odpowiednie kawy, które z pewnością staną się atrakcją w Państwa menu. Współpraca z palarnia kawy Tarnów

Na specjalne życzenie możemy opracować mieszankę kaw zgodnie z Państwa zaleceniami. Oczywiście jej skład i nazwę zastrzeżemy, a wyłączność na jej użytkowanie przekażemy Państwu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, dla których kawa spożywana zarówno przez zespół pracowników, jak i podawana klientom w czasie spotkań, stanowi nieodzowny element pracy. Jesteśmy pewni, iż współpraca z nami znacznie podniesie standard w dziedzinie życia społecznego firmy.

Zamówienia można składać przez sklep internetowy będący również platformą B2B.

Jeśli Państwo będą zainteresowani współpracą z naszą palarnią kawy prosimy o kontakt. Gwarantujemy pełną satysfakcję z otrzymywanej kawy, warunków zamówień, jak i z odpowiedniej ceny.

współpraca palarnia kawy Agifa