Poznaj

Nasza ekipa szkoleniowa

Szkoła baristów i Akademia kawy to nasz najnowszy pomysł. Cieszymy się że tutaj dotarłeś, ponieważ chcemy się z Tobą podzielić naszą pasją oraz miłością do kawy. Od dawna chcieliśmy to zrobić, więc otworzyliśmy Szkołę Baristów oraz Akademię Kawy. Dziś chcemy przekazać Ci naszą wiedzę, być dla Ciebie wsparciem i inspirować, byś każdego dnia mógł delektować się najwspanialszą kawą. To ona nas tu wszystkich zaprowadziła.

Nasz zespół to wspaniali ludzie, którzy nie potrafią sobie wyobrazić, że mogliby robić dzisiaj cokolwiek innego:

 

Piotrek

twórca idei Agifa – najstarszej tarnowskiej palarni kawy. To on wprowadzał w Tarnowie pojęcie „świeżej kawy”. Uczył jak regulować ekspresy i młynki aby osiągać idealny napar. W celu dbania o najwyższą jakoś napojów kawowych w mieście, otworzył serwis i sprzedaż ekspresów do kawy. Szkoła baristów i Akademia kawy to kolejne pomysły, które podniosą ten poziom jeszcze wyżej. Tworzył i nadal tworzy mieszanki kaw, które podbijają rynek gastronomiczny i są dostępne w całej Polsce.

 

Damian

to doświadczony profesjonalista, który dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z wszystkimi miłośnikami kawy. Jego zadaniem jest nie tylko nauczanie technik parzenia kawy i przygotowywania naparów, ale także rozwijanie zdolności sensorycznych i estetycznych baristów. Skrupulatność, cierpliwość i pasja do kawy to cechy, które wyróżniają doskonałego trenera baristy.

 

Kamil

jeden z najlepszych w okolicy zawodowców zajmujących się ekspresami do kawy. Prawdziwy technik kawy i trzon ekipy serwisu ekspresów do kawy Agifa. Jego wiedza techniczna może wprawić w osłupienie słuchacza. Ale, na szczęście posiada dar wyjaśniania w prosty sposób kwestii technologicznych.

 

Szkoła baristów i Akademia kawy

Spotkajmy się w Szkole Baristów lub Akademii kawy. W obu przypadkach z filiżanką kawy w ręku. Nasza ekipa szkoleniowa zaprasza.