Łukasz

Najsmaczniejsza kawa w mieście i mają największy wybór kawy w okolicy. A do tego ceny są bardzo niskie w porównaniu z konkurencją.

Weronika

Dobry wybór i dobra jakość. Polecam tę palarnię kawy.  Można kupić w ziarnach, można też zmielić na miejscu. Bardzo dobre miejsce. Cieszę się, że je znalazłam w swoim mieście.

Dariusz

Pierwsza moja wizyta. Po spróbowaniu kawy już nigdy nie kupię kawy w sklepie. W środku unosi się zapach profesjonalizmu. Sumarycznie polecam bardzo.

Arkadiusz

Niesamowite miejsce pachnące kawą. Mają najlepszą kawę jaką w życiu piłem.

Piotr

Duża oferta kaw. Profesjonalne doradztwo w wyborze. Przystępne, zróżnicowane ceny. Serwis ekspresów działa sprawnie i przede wszystkim wykonuje dobrze swoja prace. Polecam.

Sabina

Fantastyczni ludzie, cudowne zapachy, niezwykła atmosfera miejsca…❤️❤️❤️

Tomek

Bardzo szeroki wybór kaw oraz herbat. Kawy bardzo świeże, palone nieraz wręcz na bieżąco. Fantastyczna obsługa, która potrafi świetnie doradzić, jaką kawę wybrać na podstawie naszych preferencji. No i serwis ekspresów pierwsza klasa!

Miłosz

Szczerze polecam Palarnie Agifa! Współpraca z nimi to czysta przyjemność! Kawy świeże, palone na bieżąco tak aby nie traciły aromatu. Fantastyczna i profesjonalna obsługa klienta 😊👌🏆

Marzena

Zakupiłam kawę w ich sklepie internetowym, ale wcześniej zakup skonsultowałam z pracownikiem, który idealnie dobrał smak dla mnie. Dostawa była bardzo szybka i nie zawiodłam się. Na pewno jeszcze kupię ich produkty.