Poznaj

nasz zespół

Cieszymy się że tutaj dotarłeś, ponieważ chcemy się z Tobą podzielić naszą pasją i miłością do kawy. To już był ten czas, zawsze chcieliśmy to zrobić, więc otworzyliśmy Szkołę Baristów oraz Akademię Kawy. Dziś chcemy przekazać Ci naszą wiedzę, być dla Ciebie wsparciem i inspirować, byś każdego dnia mógł delektować się najwspanialszą kawą. To ona nas tu wszystkich zaprowadziła.

Nasz zespół to wspaniali ludzie, którzy nie potrafią sobie wyobrazić, że mogliby robić dzisiaj cokolwiek innego:

 

Piotrek twórca idei Agifa – najstarszej tarnowskiej palarni kawy. To on wprowadzał w Tarnowie pojęcie „świeżej kawy”. Uczył jak regulować ekspresy i młynki aby osiągać idealny napar. W celu dbania o najwyższą jakoś napojów kawowych w mieście otworzył serwis i sprzedaż ekspresów do kawy na najwyższym poziomie. Teraz pora na Szkołę Kawy i Akademię Kawy, które podniosą ten poziom jeszcze wyżej. Tworzył i nadal tworzy mieszanki kaw, które podbijają rynek gastronomiczny i są dostępne w całej Polsce.

 

Tomek pierwszą kawę wypił mając 12 lat i to go zepsuło na całe życie. Zawodu baristy uczył się przez ostatnie półtorej dekady w kraju i za granicą. O parzeniu kawy wie niemalże wszystko. Ciągle gada o ziarnach, młynkach, maszynach, ekstrakcji, wpływie twardości wody na smak naparu… Jego misją jest nauczyć następne pokolenia sztuki profesjonalnego przygotowywania perfekcyjnej kawy.

 

Kasia z kawą spotkała się przez przypadek, ale tak jak z miłością, trwa przy niej dzielnie. Pierwsza w Tarnowie zawodowa trenerka technik kawy. Oprócz ogromnej wiedzy o kawie, potrafi wyczarować wyśmienity napój kawowy niemal ze wszystkiego. Nie boi się stanąć przy maszynie i wypalić w punkt Kopi Luwak. Swoim zasobem wiadomości i umiejętnościami z przyjemnością wprowadzi każdego w ogromny świat kawy.

 

Kamil jeden z najlepszych w okolicy zawodowców zajmujących się ekspresami do kawy. Prawdziwy technik kawy i trzon ekipy serwisu ekspresów do kawy Agifa. Jego wiedza techniczna może wprawić w osłupienie słuchacza, jednakże posiada dar wyjaśniania w prosty i wesoły sposób kwestii technologicznych.