Produkty z własnej produkcji

Jesteśmy producentem kaw, które na rynku funkcjonują pod nazwą naszej firmy. Kawy marki Agifa cechują się wysoką jakością i bogatymi właściwościami smakowymi. W sprzedaży znajdują się kawy jednorodne, aromatyzowane i mieszanki.

Nasze kawy:

AGIFA Brazylia Santos – Klasyczna kawa arabika o wyjątkowo łagodnym i aromatycznym smaku, pozbawionym kwasowości oraz goryczki. Nazwa Santos pochodzi od nazwy brazylijskiego miasta portowego, z którego kawa jest eksportowana jest kawa. Mistrzowska metoda palenia kawy gwarantuje wyjątkową intensywność. 

Agifa Peru Andes – Klasyczna kawa arabika uprawiana na małych plantacjach położonych na stokach gór Peru. Charakteryzuje ją wyrazisty i intensywny smak, łagodna kwasowość oraz wyczuwalne nuty czekolady. Doskonale nadaje się do przygotowywania kaw w ekspresach automatycznych i kolbowych oraz w tradycyjnym zaparzaniu. Kawa palona w stopniu średnim.

AGIFA Salwador SHG – Klasyczna kawa arabika typowa dla Ameryki Środkowej, uprawiana na dużych wysokościach. Kawę cechuje czysty smak, lekka kwaskowość i bogaty aromat. Mistrzowska metoda palenia kawy gwarantuje wyjątkową intensywność.

AGIFA Irish Whisky – Kawa aromatyzowana o smaku Irish whisky, w całości przygotowana na bazie kawy arabika, którą cechuje klasyczny, delikatny smak i niska kwasowość. Dzięki mistrzowskiej metodzie palenia kawy oraz tradycyjnemu sposobowi nadawania aromatu, kompozycja jest intensywna i gwarantuje pełnię smaku i aromatu.

AGIFA Francuski pocałunek – Kawa aromatyzowana z nutami wanilii, w całości przygotowana na bazie kawy arabika, którą cechuje klasyczny, delikatny smak i niska kwasowość. Dzięki mistrzowskiej metodzie palenia kawy oraz tradycyjnemu sposobowi nadawania aromatu, kompozycja jest intensywna i gwarantuje pełnię smaku i aromatu.

AGIFA Czekolada – orzech – Kawa aromatyzowana o smaku Czekoladowo-orzechowym, w całości przygotowana na bazie kawy arabika, którą cechuje klasyczny, delikatny smak i niska kwasowość. Dzięki mistrzowskiej metodzie palenia kawy oraz tradycyjnemu sposobowi nadawania aromatu, kompozycja jest intensywna i gwarantuje pełnię smaku i aromatu.

Agifa Kawa Tarnowska – to mieszanka kaw pochodzących z różnych krajów świata m.in. Brazylii, Kolumbii, Meksyku, Kenii, Indonezji. Skład: ziarna kaw 80% arbiki, 20% robusty. Stworzona w oparciu o unikalną recepturę zapewnia wyjątkowy smak i intensywny aromat. 

Agifa Gusto – to mieszanka ziaren kaw pochodzących z Ameryki Południowej oraz Azji. W jej skład wchodzą ziarna kaw robusty i arabiki. Wyjątkowa receptura oraz sposób palenia sprawiają, że kawa doskonale smakuje.