Zapraszamy do współpracy restauracje, kawiarnie oraz hotele. Partnerstwo z naszą palarnią kawy wyróżni Państwa działalność na rynku z uwagi na to, że kawę wypalamy zaraz po otrzymaniu zamówienia i dostarczamy w najszybszym możliwym terminie, co gwarantuje jej najwyższą jakość i świeżość. Z naszą wiedzą i doświadczeniem wspólnie dobierzemy odpowiednie kawy, które z pewnością staną się atrakcją w Państwa menu.

Na specjalne życzenie możemy opracować mieszankę kaw zgodnie z Państwa zaleceniami, której skład i nazwę zastrzeżemy, a wyłączność na jej użytkowanie przekażemy Państwu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, dla których kawa spożywana zarówno przez zespół pracowników, jak i podawana klientom w czasie spotkań, stanowi nieodzowny element pracy. Jesteśmy pewni, iż współpraca z nami znacznie podniesie standard w dziedzinie życia społecznego firmy.

Jeśli Państwo będą zainteresowani współpracą z naszą palarnią kawy prosimy o kontakt. Gwarantujemy pełną satysfakcję z otrzymywanej kawy, warunków zamówień, jak i z odpowiedniej ceny.